Pakiet PRO

Pakiet PRO to dobre rozwiązanie kiedy potrzebujesz od strony czegoś więcej.

Pakiet PRO oparty jest o CMS czyli system zarządzania treścią pozwala Ci na szybkie, łatwe edytowanie i rozbudowanie twojej strony.
Jeśli planujesz często aktualizować stronę lub potrzebujesz większa funkcjonalność ta opcja jest dla Ciebie, daje też ogromne możliwości przyszłej rozbudowy strony.

Dzięki panelowi administracyjnemu możesz samodzielnie wprowadzać zmiany oraz rozbudowywać swoją stronę. Nie ma ograniczeń podstron, pozycji w menu czy galerii zdjęć.

Aby przyciągnąć odwiedzającego do Twojej witryny tworzymy nowoczesny, czysty a przede wszystkim nieszablonowy wygląd strony.

Każda strona jest projektowana od podstaw zgodnie z panującymi trendami i zapotrzebowaniem klienta.

Wersja mobilna strony nie jest opcją tylko standardem. Strona zawsze jest przygotowywana pod każde urządzenie. Komputer czy smartfon - nie ważne! Nie zależnie czy przeglądasz stronę na dużym monitorze komputera, laptopie, tablecie czy telefonie. Na każdym z tych urządzeń strona będzie czytelna i intuicyjna.

Jeśli nie posiadasz domeny oraz serwera, dostaniesz to od nas GRATIS przez pierwszy rok. Wszystkim się zajmiemy od rejestracji domeny do uruchomienia strony i to wszystko w cenie.


Etapy realizacji

Zamów+48 513-206-130

biuro@sto-stron.pl

Psarskie ul. Bzowa 68
63-100 Śrem

NIP:785 174 81 56

Regon: 362113040