Jak dopasować kolory do wnętrza boho?

Wnętrza boho to przede wszystkim komfort i ciepło, dlatego tak bardzo je kochamy. Najlepszym sposobem na dobranie kolorów do wnętrza boho jest użycie ciepłych neutralnych barw, takich jak brązy, tany, złoto i ciemne zielenie. Możesz także dodać jasne kolory w dodatkach, takich jak poduszki czy narzuty. Zainteresował Cię ten temat? W takim razie sprawdź propertylook.pl

Jeśli nie jesteś pewien, od czego zacząć, oto kilka wspaniałych schematów kolorów do wystroju wnętrz boho:

  • Neutralne kolory ziemi (opalenizna, brąz, szarość)
  • Jasne, białe ściany
  • Żółte akcenty

Oto kilka z naszych ulubionych kolorów do wnętrz boho:

Spis treści

Brązy

Brązy zawsze były popularnym wyborem do wnętrz boho, ponieważ mogą być jednocześnie ciepłe i chłodne. Ciemniejsze odcienie brązu są bardziej ziemiste i dobrze komponują się z drewnianymi meblami, natomiast jasne brązy dobrze współgrają z bielą i naturalnymi tkaninami. Uwielbiamy używać tych kolorów razem, ponieważ pięknie kontrastują, ale również dobrze się uzupełniają!

Opalenizna

Kolor opalenizny sprawdza się niemal w każdym pomieszczeniu w domu, ale szczególnie dobrze sprawdza się we wnętrzach boho, ponieważ jest na tyle neutralny, że pasuje do każdego stylu dekoratorskiego, a jednocześnie ma wystarczająco dużo charakteru i osobowości, aby wydobyć wszystkie te piękne tekstury z wystroju Twojego domu! Tan to jeden z naszych ulubionych kolorów, ponieważ świetnie współgra z wieloma innymi kolorami!

Kluczem do wyboru najlepszych kolorów farb do wnętrz jest najpierw rozważenie, jaki rodzaj wyglądu chcesz uzyskać. Czy szukasz odważnych i jasnych odcieni, czy bardziej stonowanych tonów? Neutralne odcienie mogą być włączone do każdego stylu dekoracji.