Jak estetycznie urządzić salon?

Pokój dzienny jest centralnym punktem w większości domów. Dekorowanie go nie jest tak skomplikowane jak innych pomieszczeń w domu. Ja musi zauważać że żywy pokój musi być wygodny, zapraszający i witający dla rodziny i przyjaciół.

 

Salon jest zazwyczaj pierwszym miejscem, gdzie ludzie wchodzą do domu. Salon jest jednym z największych pomieszczeń w domu; jednak może być ozdobiony kilkoma meblami. Podczas dekorowania salonu, pamiętaj, że twoi goście zobaczą go najpierw przed wejściem do domu. Tak, ty musisz upewniać się że ja jest czysty i zapraszający.

 

W celu dekorowania żywego pokoju, ty musisz najpierw zdecydować się na temat lub schemat kolorów. Wybiera kolory, które idą dobrze razem. Dostaje ścianę kolor który dopasowuje meble i akcesoria ty wybierałeś dla twój żywego pokoju. Ty możesz robić to wybierając neutralnych kolory które mieszają dobrze z each inny tak jak biel, czerń i szary lub brąz, różowy i biel lub zieleń, żółty i czerwony.

 

Wielki końcówka dla dekorować twój żywego pokój jest dodawać lustra wokoło pokój. Lustra odbijają światło który robi jakaś przestrzeni patrzeć wielki niż ono naprawdę jest. Także, lustra są wizualnie atrakcyjni ponieważ rysują uwagę raczej niż daleko od siebie jak obrazy.