Jak stylizować letnie kapelusze?

Słomkowe kapelusze to letni niezbędnik – łatwo je złożyć i schować, a do tego sprawiają, że każdy strój wygląda zabawnie. Jednak znalezienie odpowiedniego sposobu na stylizację może być trudne, ponieważ istnieje tak wiele sposobów na zabawę z tym wyglądem. Ten artykuł jest po to, aby pomóc Ci poradzić sobie z tym trudnym zadaniem, oferując Ci kilka pomocnych wskazówek, jak stylizować kapelusze tego lata.

Włączenie letnich kapeluszy do swojego stroju jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz biały tank top, szorty i sandały, założysz słomkowy kapelusz i okulary przeciwsłoneczne i już możesz iść! Najważniejsze jest to, aby zachować prostą sylwetkę, dzięki czemu będziesz mogła później bawić się dodatkami.

Jeżeli chcesz pozostać wierna klasycznemu sposobowi stylizacji letniego kapelusza, spróbuj połączyć go z białą sukienką lub tuniką, aby uzyskać wyrafinowany klimat bohemy. Możesz też połączyć go z topem na ramiączkach, aby nadać mu bardziej figlarny charakter – pamiętaj jednak, aby nie pokazywać zbyt wiele skóry!

Bardziej młodzieżowym podejściem do letniego kapelusza będzie połączenie go z dżinsowymi szortami – utrzymaj resztę stroju w swobodnym stylu, aby uzyskać młodzieńczy wygląd na dzień i noc. Więcej o stylizacjach znajdziesz na stronie https://ohmadame.pl/ .