Jakie buty powinna wybrać panna młoda?

Jeśli chodzi o dzień ślubu, istnieje wiele pytań, które mogą potknąć nawet najbardziej dobroduszną pannę młodą: co powinnam założyć? jaki schemat kolorów powinnam wybrać? jak sprawić, by mój makijaż nie rozmazał się w deszczu? i, być może jedno z najważniejszych pytań, jakie buty powinnam założyć? 

Jeśli szukasz wskazówek, oto kilka najważniejszych, które pomogą Ci znaleźć buty, które będą wyglądać niesamowicie w Twoim wielkim dniu i (co najważniejsze) będą wygodne przez cały czas pobytu na weselu.

Wybierz styl, który pasuje do Twojej osobowości: Istnieje tak wiele niesamowitych stylów butów, że często może być trudno zdecydować, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie – a kiedy przychodzi co do czego, nie ma dobrej odpowiedzi! Ale czasami wybranie idealnego stylu wymaga praktyki i badań, więc zacznij od wybrania kilku opcji (lub zapytaj swoje koleżanki, które by wybrały) i zawęź swój wybór.

Wygoda!!! Buty, które wybierzesz na dzień ślubu będą na Twoich stopach przez wiele godzin, być może przez cały dzień, jeśli masz wieczorny ślub. Twoja decyzja powinna być ostatecznie oparta na Twoich osobistych preferencjach, ale pamiętaj o potencjalnym dyskomforcie butów przez cały dzień. Jeśli to możliwe, przymierz podobną parę butów w domu. Weź też pod uwagę, że będziesz stał i chodził nawet wtedy, gdy nie będziesz robił zdjęć. 

Więcej modowych porad znajdziesz na stronie https://stylishbasket.pl/ .