Jakie dekoracje na stół wybrać na rodzinny obiad?

Kiedy masz przyjęcie obiadowe, wystrój jest połową zabawy z tego. Jak więc wybrać dekoracje, które naprawdę odzwierciedlają Twoją osobowość? Znajdź coś, co jest stylowe, ale i praktyczne.

 

Styl: Kiedy dekorujesz swój stół, ważne jest, aby zastanowić się, w jakim stylu chcesz iść. Jeśli kochasz nowoczesne meble i architekturę, wybierz bardziej minimalistyczne podejście z czystymi liniami i prostymi kolorami. Jeśli masz bardziej rustykalny dom lub lubisz wygląd antyków, znajdź dekoracje, które pasują do tej estetyki – możesz nawet poszukać w sklepach z antykami bieżników na stół lub wazonów!

 

Ponieważ celem spożywania posiłków jest pomoc ludziom w komunikacji, nie powinno być zaskoczeniem, że sposób, w jaki ustawisz swój stół w jadalni, będzie miał wpływ na rozmowę, która się tam odbywa. Więc jaki rodzaj wystroju jest odpowiedni dla rodzinnego obiadu? Pierwsza rzecz do rozważenia jest jak formalny lub nieformalny ty chcesz zgromadzenie być. Jest to swobodny posiłek tylko z małżonkiem i dziećmi, lub członkowie rodziny przychodzą z miasta? Jeśli to drugie, możesz chcieć iść wszystko z dekoracjami stołu, aby poczuli się jak w domu.

 

Użyj fantazyjnych serwetek w jednolitych kolorach zamiast zwykłych papierowych. Jeśli jesteś naprawdę ambitny, dodaj kilka wstążek wokół krawędzi stołu, a może nawet umieść kwiat lub dwa w wazonie na każde ustawienie.

 

Postaw świece na stole i zapal je, gdy nadejdzie czas na kolację. Świece mogą być proste lub wyszukane w zależności od tego ile masz czasu i ile pieniędzy chcesz wydać. Nawet tea lights w wysokich szklankach mogą dodać trochę atmosfery do inaczej nijakiego stołu. Nie zapomnij o świecach wotywnych

Więcej dowiesz się na: domzobrazka.pl