Jakie wybrać buty do krótkich sukienek?

Krótkie sukienki są świetne dla osób, które mają długie nogi. Sprawiają, że nogi wyglądają na jeszcze dłuższe i same w sobie są fajnym stylem. Jednak nie jest tak łatwo ściągnąć krótką sukienkę, jeśli nie ma się z nią idealnych butów. Buty powinny idealnie pasować do sukienki.

W rzeczywistości, buty mogą nawet przekształcić inaczej prostą sukienkę w coś wyjątkowego. Przy wyborze butów do krótkiej sukienki, oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać:

  1. Kolor butów powinien pasować do koloru sukienki lub go uzupełniać. Na przykład, jeśli masz na sobie czarną sukienkę, możesz iść na czerwone lub białe obcasy, aby twoje nogi wyglądały na dłuższe i szczuplejsze; lub możesz wybrać nagie obcasy, aby dodać trochę elegancji do swojego wyglądu.
  2. Zwróć uwagę na wysokość obcasów. Jeśli chcesz dodać elegancji do swojego wyglądu, wybierz obcasy, które są 4 cale lub wyższe. Wysokie obcasy wydłużają nogi i sprawiają, że wyglądają szczuplej, ale jest to prawdą tylko wtedy, gdy są dobrze dopasowane i sparowane z eleganckim projektem. Z drugiej strony, jeśli idziesz w stylu casual i komfort jest ważniejszy niż elegancja, to można uciec z niższych obcasów-nawet kliny zrobią robotę!

Więcej podobnych porad znajdziesz na stronie https://creastyle.pl/ .