Wszystko, co musisz mieć w swoim warsztacie samochodowym

Niezależnie od tego, czy jesteś mechanikiem, czy autotechnikiem, będziesz potrzebował wielu narzędzi, które ułatwią Ci pracę. Szczególnie jeśli pracujesz na starszych samochodach, które zostały zbudowane przed obecnym wiekiem.

Oprócz nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, który jest używany przez mechaników i techników, ważne jest, aby mieć kolekcję narzędzi, które są najczęściej używane do naprawy lub regulacji. Jeśli otwierasz swój własny sklep, oto lista niektórych wspólnych narzędzi do naprawy samochodów, z którymi będziesz musiał zacząć. Więcej motoryzacyjnych artykułów znajdziesz na stronie http://motole.pl/ .

Zestaw gniazd metrycznych

Gniazda występują w zestawach, które mają zakres od 1mm do 30mm. Najlepiej jest mieć po jednym z każdego rozmiaru, aby można było używać ich do różnych zastosowań.

Śrubokręty

Możesz dostać zarówno śrubokręty płaskie, jak i krzyżakowe w różnych rozmiarach – zazwyczaj znajdziesz te rozmiary w zakresie od 1 mm do 14 mm.

Giętki przedłużacz grzechotki 

To narzędzie jest zaprojektowane specjalnie do osiągnięcia nakrętek i śrub, które są trudno dostępne, ponieważ są ukryte pod panelami lub są trudno dostępne, ponieważ są pod samochodem.

Piła ręczna

Piła ręczna jest dobra do cięcia części metalowych, ale nie jest zbyt przydatna do cięcia części plastikowych.